meurkens & meurkens

Wie we zijn
Maarten
en Rolf Meurkens zijn in 2005 als bedrijf begonnen met de tijdelijke verhuur van vastgoed.

Inmiddels weten we ons danig versterkt door office manager Paulien Nicolaas, buitendienstmannen Errol Mc Cabe, Marc Lochs en Bram Meurkens, buitendienstvrouw Sophie Almanza, binnendienstvrouw Stephanie de Beijer, en IT'er Maarten Wolvekamp.

Maarten M. (maarten@meurkens.nl)
Rolf (rolf@meurkens.nl)
Paulien (paulien@meurkens.nl)
Errol (errol@meurkens.nl)
Marc (marc@meurkens.nl)
Maarten W. (wolf@meurkens.nl)
Sophie (sophie@meurkens.nl)
Stephanie (stephanie@meurkens.nl)
Bram (bram@meurkens.nl)

Wat we doen
Voor opdrachtgevers in het publieke domein (woningbouwcorporaties, centrale overheid, gemeenten, etc.) verhuren en beheren we hun tijdelijk beschikbare gebouwen op een maatschappelijk verantwoorde manier.

We bieden mensen ruimte, in letterlijke en overdrachtelijke zin.

Letterlijk in gebouwen die in afwachting zijn van een nieuwe functie. We verhuren op tijdelijke basis, tegen lage tarieven. Zo heb je soms geen zekerheid over hoe lang je over je kantoor of atelier/werkplaats kunt beschikken, maar daar staat tegenover dat je lage kosten hebt.

Overdrachtelijk op de manier waarop we proberen je zodanig ruimte te geven dat je je volledig op je werk kunt richten.                                  

Waar we de extra lol uit halen, is het verbinden van mensen.

Bekijk ook onze huurdersfilm om een beeld te krijgen van wie we zijn en wat we doen.